fbpx
Tasuta saatmine alates 49€ ostust.

Vaage lugu

Vaage sünd

Oma brändi loomise idee sai alguse juba tegelikult mõned aastad tagasi kuid siis ei jagunud piisavalt julgust, sest mõte läbi põrumisest oli liialt hirmutav. Tahes- tahtmata on see mõte kummitanud juba väga pikalt ning viimasel ajal vägagi intensiivselt. Otsustasime, et anname endast kõik ja loome küünlad mis oleksid minimalistliku disainiga, elegantsed ja tulvil meelierutavaid lõhnu.
Meie tootevalikus on ka lõhnavabad variandid, mõeldes just allergikutele. Lisaks leiab meie tootevalikust ka teeküünlad.
Oma küünalde valmistamisel kasutame vaid sojavaha. Sojavaha saadakse sojaubadest millest tehakse sojaõli ja sellest õlist omakorda hüdrogeenitakse sojavaha. Seega sojavaha on keskkonnasõbralik mida saadakse taastuvast loodusvarast ja põleb 90% puhtamalt kui parafiin. Sojavahast küünaldel on ca 30-50% pikem põlemisaeg ja madalam põlemistemperatuur, mistõttu on nad ohutumad ja ei eralda põlemisel mürgiseid aineid.
Oma küünaldes kasutatavad aroomiõlid vastavad kõige rangematele ülemaailmsetele RIFM ja IFRA standarditele.(Research Institute for Fragrance Materials ja The International Fragrance Association) Lisaks ei ole meie kasutatavaid aroomiõlisid testitud loomade peal ning kõik aroomiõli pudelid on ftalaadivabad ja täiesti taaskasutatavad, sest pudelid on valmistatud polüetüleentereftalaadist .(PET)
Meie küünalde anumaid saab hiljem kasutada nii mitmel erineval moel kui kujutlusvõime seda lubab. Selleks on vaja põletada küünal lõpuni, seejärel pesta sooja vee ja seebi või nõudepesuvahendiga.
Kasutamise võimalusi erinevaid: lillepotina, vaasina, vatipatjade topsina, hambaharjade hoidjana, teepakkide topsina või kasutada neid kohvi/tee joomiseks.
Mõtlesime üsna kaua mis nime meie küünlad kanda võiksid ja tegime ühe korraliku ajurünnaku hakates tuletama erinevatest sõnadest ebaharilikke sõnu. Kuna küünalde põhieesmärke on anda valgust ja meie mõte jätta sojavaha täpselt sellist värvi nagu ta naturaalselt on siis tuligi sõna valge ja sellest omakorda sündis Vaage.
Valge on kerguse, lihtsuse, aususe ja lugupidamise värv ning sümboliseerib puhtust, veatust, tõde ja süütust.

Võta ühendust

Telefon: +372 5650 5332
Info@vaage.ee

Vaage stuudio asub Viljandis Lossi 35-29

Juriidiline aadress:
Viljandi maakond, Viljandi vald,
Viiratsi alevik, Ehitajate tn 5-7, 70101

  • kätlin

    Kätlin Jakson

    Vaage looja

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.